Skip to main content

Kuchnia Denis

dostępna kolorystyka

kuchnia Denis

kuchnia Denis

wymiary technologiczne - kuchnia Denis

kolorystyka - kuchnia Denis

uchwyty - kuchnia Denis

Uchwyty Stolkar

blaty - kuchnia Denis

blaty stolkar

akcesoria - kuchnia Denis

akcesoria Stolkar
szafki dolne - wysokość 71cm + nóżki

Kuchnia Denis

Kuchnia Denis to kolekcja, stworzona w duchu szlachetnej prostoty, dlatego zachwyca minimalizmem i uniwersalnym, eleganckim wyglądem. Te meble bez wątpienia spełnią oczekiwania osób ceniących sobie oryginalny wygląd przy zachowaniu oszczędnej formy.

Meble wyróżniają się gładkimi, matowymi powierzchniami frontów laminowanych o grubości 19mm. Fronty laminowane są odporne na wilgoć, parę oraz częste czyszczenie. Są też odporne na ścieranie czy zadrapania. Bez wątpienia największą zaletą takich mebli jest przystępna cena. 

 

Fronty występują w czterech modnych, precyzyjnie dobranych wersjach kolorystycznych. Satynowe białe fronty pięknie rozjaśnią i rozświetlą wnętrze podczas gdy czarne stworzą wnętrze eleganckie lub loftowe. Meble w kolorze coffe mat stworzą kuchnię przytulną i sielską, a kolor dąb london bez wątpienia świetnie sprawdzi się w kuchniach utrzymanych w stylu naturalnym, rustykalnym. Paleta barw frontów kolekcji Denis jest tak dobrana, aby wszystkie doskonale się ze sobą łączyły i uzupełniały. Korpusy występują w kolorze białym. Piękno tej kolekcji tkwi w jej prostocie i uniwersalności.

Doskonałym uzupełnieniem tej serii jest szeroka gama blatów i uchwytów, które można dowolnie dobierać, nadając wnętrzu wyjątkowego, osobistego charakteru. Zastosowane rozwiązania z pewnością pozwolą na dowolne skomponowanie swojej wymarzonej kuchni! 

 

Zestaw mebli Denis został zaprojektowany i wykonany głównie z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Ta kolekcja to ponad 50 różnych brył mebli: szafek stojących, wiszących i szuflad. Meble te z pewnością wyróżnia zastosowanie przemyślanych i praktycznych rozwiązań. Godne uwagi jest to, że szuflady oraz szafki posiadają system cichego domykania natomiast podnośniki gazowe gwarantują łatwy dostęp do zawartości szafki.

Kolekcja Denis to propozycja dla tych, którzy cenią sobie estetyczny minimalizm połączony z codzienną wygodą.