Skip to main content

Kuchnia Oscar

dostępna kolorystyka

kuchnia Oscar

kuchnia Oscar

wymiary technologiczne - kuchnia Oscar

kolorystyka - kuchnia Oscar

uchwyty - kuchnia Oscar

Uchwyty Stolkar

blaty - kuchnia Oscar

blaty stolkar

akcesoria - kuchnia Oscar

akcesoria Stolkar
szafki dolne - wysokość 71cm + nóżki

Kuchnia Oscar

Kolekcja Oscar to meble o frontach z powłoką akrylową. Fronty takie cechuje przede wszystkim wyjątkowa trwałość, wytrzymałość  i estetyka. Bez wątpienia to propozycja dla osób szukających mebli o nienagannym, wysokim połysku. Meble akrylowe wyróżnia wysoka wytrzymałością na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania. Charakterystyczne jest to, że fronty pokryte warstwą akrylu zyskują niemal lustrzany połysk. Akryl jest materiałem odpornym na działanie promieniowania UV w związku z tym kolor mebli nie ulegnie odbarwieniu.

Lśniące powierzchnie frontów akrylowych i proste formy szafek, dają ogromne możliwości aranżacyjne nie tylko w nowoczesnych wnętrzach. Fronty w kuchni Oscar występują w dwóch wersjach kolorystycznych: biały połysk i antracyt połysk. Korpusy szafek są białe. Szafki wyposażone są w zawiasy z cichym domykaniem frontów, co istotnie podniesie komfort ich użytkowania. Kolekcję doskonale dopełnia starannie dobrana oferta blatów oraz uchwytów do indywidualnego wyboru. Meble z kolekcji Oscar to świetny wybór, ponieważ doskonale komponują się z elementami wykończeniowymi  z różnych materiałów i w różnych kolorach.

 

Kolekcja składa się z ponad 60 modułów, które można swobodnie ze sobą zestawiać, tworząc w rezultacie niemal nieograniczoną koncepcję zabudowy. Dokładnie przemyślana gama szafek bez wątpienia pomieści wszystkie przedmioty, akcesoria i kuchenne skarby. Reasumując- kuchnia Oskar z linii Trend Line to meble nowoczesne i zachwycające. Urzekną każdego, kto ceni sobie elegancję i proste formy. Niemal lustrzany połysk frontów, wyjątkowe uchwyty oraz precyzyjnie dobrane blaty bez wątpienia stworzą lekką, elegancką i funkcjonalną przestrzeń kuchenną.

Niewątpliwie meble kuchenne z tej kolekcji docenią sympatycy wnętrz nowoczesnych i eleganckich. Taka kuchnia z pewnością wzbudzi zachwyt przemyślaną formą, wysokim połyskiem i mistrzowskim doborem detali.