Twój koszyk zakupowy
Kuchnia Nina

Styl nowoczesny

Urządzenie kuchni od podstaw to bez wątpienia spore przedsięwzięcie. Nie ma chyba osoby, która odnawiając to pomieszczenie, nie napotkała by na trudności. Począwszy od znalezienia ekipy remontowej, na wyborze koloru ścian, stylu mebli kuchennych, doborze sprzętu i akcesoriów kuchennych kończąc. Pierwszym pytaniem, na jakie trzeba sobie odpowiedzieć jeszcze na początkowym etapie prac, jest to w jakim stylu ma być wymarzona kuchnia. Od tej decyzji zależeć będzie również dobór pozostałych elementów wykończeniowych. Oczywiste jest, że kuchnia powinna być zarówno funkcjonalna, dostosowana do potrzeb oraz trybu życia domowników, jak i łatwa do utrzymania w czystości. Idealnie, jeśli jej styl będzie na tyle uniwersalny, że da się go wkomponować w charakter domu.

Kuchnia Campari

Obecne Trendy

Obecne trendy wskazują, że najpopularniejszymi, a zarazem spełniającymi powyższe wymagania są kuchnie nowoczesne. Styl nowoczesny charakteryzuje się przede wszystkim prostymi formami i stonowanymi kolorami, łącząc atrakcyjny wygląd z funkcjami użytkowymi. Kuchnia w tym stylu koncentruje się na jednolitej gamie kolorystycznej, a dzięki spójnej formie jest świetną bazą dla wszelkich dodatków i akcesoriów. Dobrze komponuje się z roślinami kwitnącymi oraz zielonymi. Do jej charakteru pasują również dodatki w stylu klasycznym.

Jaką kuchnię wybrać?

Ogromną popularnością cieszą się kuchnie modułowe, które w swojej ofercie mają ponad 100 dostępnych szafek. Jest to wystarczająco duża oferta aby ułożyć z nich swoją wymarzoną kuchnię.

Kuchnia Oscar