Skip to main content

Koszt i termin dostawy

Dostawa zamówionych towarów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich. Nie ma możliwości odbioru osobistego.

Cena oferowanych produktów nie zawiera kosztów dostawy. Koszt dostawy za standardową przesyłkę wynosi 30 zł, natomiast przesyłka paletowa to koszt 120 zł. Istnieje możliwość wysyłki za granicę Polski – koszt ustalamy indywidualnie dla każdego klienta.

Dodatkowe koszty dostawy będą zaznaczone podczas składania zamówienia. Uzależnione są zarówno od wybranych produktów, jak i sposobu dostawy.

Do każdego oferowanego przez nasz sklep towaru przypisano orientacyjny czas realizacji zamówienia. Określono go w dniach roboczych. W sytuacji kiedy czas realizacji ulegnie wydłużeniu skontaktujemy się z Klientem.

Przesyłkę dostarcza firma kurierska, którą wcześniej wybiera producent mebli. Zaznaczamy, że kurier nie ma obowiązku wniesienia oraz wypakowania dostarczonego towaru. W razie wyraźnych śladów uszkodzenia paczek należy wypełnić osobny protokół szkody lub protokół odchyleń. Niektóre firmy kurierskie dysponują jedynie protokołem szkodyProtokół szkody wypełniamy bezpośrednio przy kurierze, z kolei protokół odchyleń możemy wypełnić przy kurierze lub do 7 dni po odebraniu towaru.

Kuchnie z terminem realizacji 14-16 dni roboczych:

 • Campari
 • Lora

Kuchnie z terminem realizacji 17-19 dni roboczych

 • Zoya
 • Adele
 • Livia
 • Bono
 • Oscar

Kuchnie z terminem realizacji 18-20 dni roboczych

 • KamMono P4
 • KamMono F4
 • KamMono F5
 • KamMono F7
 • KamMono K2

Ze względu na przyczyny niezależne od sklepu dostawa zamówienia może ulec wydłużeniu.

Przed wysyłką towaru oczywiście kontaktujemy się z Klientem celem ustalenia szczegółowego terminu realizacji zamówienia.

Płatność

Płatność odbywa się wyłącznie przedpłatą na konto za pomocą płatności PayU. W naszym sklepie dostępne są również raty 0% PayU. W przypadku pytań dotyczących płatności prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Zwroty i reklamacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Klient ma prawo do zwrotu otrzymanego towaru w okresie 14 dni od jego dostarczenia. Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny poprzez wypełnienie odpowiedniego dokumentu o odstąpieniu od umowy. Zgodnie z Art. 38 podpunktem nr. 3 produkty nieprefabrykowane wykonane na zamówienie Klienta nie są objęte zwrotem oraz konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

W przypadku otrzymania uszkodzonych elementów bądź braku elementów, które są niezbędne do montażu zakupionych produktów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu złożenia reklamacji. Otrzymane informacje przekazujemy bezpośrednio do producenta i po rozpatrzeniu bądź odrzuceniu prośby o reklamację informujemy o tym Klienta. Czas rozpatrzenia reklamacji jest zależny od producenta. Wszystkie elementy objęte reklamacją są wysyłane bezpośrednio przez producenta na adres wskazany przez Klienta przy zamówieniu. W celu wysłania reklamowanych elementów na inny adres niż zamieszczony przy zamówieniu prosimy o kontakt mailowy na adres meblekuchenne.eu@gmail.com bądź telefoniczny.