Skip to main content

Kuchnia Adele

dostępna kolorystyka

kuchnia Adele

wymiary technologiczne - kuchnia Adele

kolorystyka - kuchnia Adele

uchwyty - kuchnia Adele

Uchwyty Stolkar

uchwyty - kuchnia Adele

blaty stolkar

akcesoria - kuchnia Adele

akcesoria Stolkar
szafki dolne - wysokość 71cm + nóżki

Kuchnia Adele

Adele to kolekcja mebli kuchennych dedykowana dla osób poszukujących rozwiązań niebanalnych, ponadczasowych. Typowa dla tej kolekcji jest niewielka płycina bez zbędnych ornamentów, tworząca na frontach mebli charakterystyczny wzór ramki. Meble o wyraźnie zaznaczonych ramkach wokół frontu, to zdecydowany faworyt wśród aktualnych trendów wnętrzarskich. Klasyczny i uniwersalny design mebli oraz odpowiednio dobrane uchwyty i blaty z oferty Stolkar, stworzą wnętrze zgodne z oczekiwaniami i preferencjami. Ta kolekcja to świetna baza dla wnętrz o charakterze zarówno rustykalnym jak i loftowym. To również doskonały wybór do kuchni minimalistycznej, pozbawionej zbędnych ozdobników.

 

Meble modułowe Adele to linia produktów, którą cechuje ergonomia i przemyślane rozwiązania. Zestaw ponad 60 brył można ze sobą dowolnie zestawiać aranżując niemal każdą przestrzeń. Szafki wyposażono w system cichego domykania frontów. Fronty szafek w tej kolekcji wykonano z płyty MDF o grubości 19mm pokrytej folią PCV o matowym wykończeniu. Meble z frontami foliowanymi to jeden z najtańszych i najchętniej wybieranych typów mebli kuchennych. Są też łatwe w utrzymaniu czystości i odporne na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu nie ulegną z czasem odbarwieniu. Folia nakładana jest na froncie i jego krawędziach, co zabezpiecza  przede wszystkim przed odklejeniem pod wpływem wilgoci. Kolekcja oferuje fronty w czterech wyjątkowo precyzyjnie dobranych, matowych kolorach: biały groszek, coffe, granat i szary. Ta paleta barw bez wątpienia doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Szczególnie godne uwagi są granatowe fronty, które są niekwestionowanym hitem wśród mebli kuchennych.

 

Dzięki niebanalnej estetyce kolekcja Adele z pewnością stworzy wspaniałe tło dla kuchennych stylizacji. Niezależnie od wybranego koloru kuchnia Adele zawsze będzie wyglądać elegancko i stylowo.