Skip to main content

Kuchnia Zoya

dostępna kolorystyka

Kuchnia Zoya

kuchnia Zoya

szczegóły kolekcji Zoya

wymiary technologiczne - kuchnia Zoya

kolorystyka - kuchnia Zoya

blaty - kuchnia Zoya

blaty stolkar

akcesoria - kuchnia Zoya

akcesoria Stolkar
szafki dolne - wysokość 71cm + nóżki

Kuchnia Zoya

Zoya jest kolekcją mebli, która zachwyca doskonałością prostych brył, stonowaną paletą barw i gładkimi frontami bez uchwytów. Ta kolekcja zachwyca, ponieważ hołduje zasadzie „im mniej tym lepiej”.

 

Ten zestaw wyróżniają fronty mające elegancki, wycięty uchwyt oraz precyzyjnie dobrana paleta kolorów. Subtelne, frezowane uchwyty mebli zachwycają formą oraz wygodą użytkowania. Zabudowa wykonana w tej kolekcji nie ma wystających elementów, a w rezultacie łatwiej jest utrzymać ją w czystości. Ta kolekcja pozwala na uzyskanie zabudowy gładkiej, eleganckiej i niebanalnej. Zoya występuje w trzech matowych wersjach kolorystycznych: biały i jasny szary groszek oraz drewno naturalne. Białe oraz szare fronty delikatnie rozproszą światło i rozjaśnią wnętrze, a w związku z tym kuchnia będzie jasna i klasyczna. Na szczególną uwagę zasługuje tekstura naturalnego drewna, która pięknie rozjaśnia wnętrze nadając mu naturalnego i ciepłego charakteru. Kolory frontów świetnie się uzupełniają tworząc wnętrze utrzymane w modnym, naturalnym designie.

 

Pod względem konstrukcyjnym i ergonomicznym Zoya jest bardzo przemyślanym zestawem mebli do kuchni składającym się z 60 elementów. Fronty wykonano z 19mm płyty MDF, pokrytej folią PCV dostępną w matowym wykończeniu. Szuflady oraz zawiasy w szafkach, wyposażone są w system cichego domykania. Zoya to kolekcja mebli kuchennych, która z pewnością zachwyci wielbicieli ładu, przejrzystości, idealnej organizacji wnętrza i elegancji w prostym stylu. W naszych domach na dobre zagościły kuchnie nieprzeładowane, a wręcz ubogie w elementy ozdobne, zachwycające szlachetnym minimalizmem. Taka przestrzeń bez wątpienia wycisza i pozwala na celebrowanie wyjątkowych chwil w rodzinnym gronie.

Jeśli zależy nam na wnętrzu eleganckim, ale w prostym i minimalistycznym stylu to kolekcja Zoya jest niewątpliwie doskonałym wyborem.